Перейти до основного вмісту

Академічний діалог: щиро про важливе

У ННІ гуманітарних наук формують традиції. Нещодавно відбувся «Академічний діалог», під час якого студенти, викладачі й адміністрація інституту говорили про важливе. Ні-ні, не про контрольні роботи, сесію й домашні завдання: здобувачі освіти ділилися своїми спостереженнями, розповідали про ініціативи, власний досвід, традиції та лайфхаки. Перший раунд діалогу провели журналісти. 

Під час заходу присутні переглянули бліц «ННІ гуманітарних  наук – це…», «Калейдоскоп вражень» від першокурсників та творчий випуск новин, підготований для участі у фестивалі-конкурсі «Дебют першокурсника». Додавали атмосферності й святкового настрою виконання музичних номерів на укулеле (гавайській гітарі) та синтезаторі. 


Четвертокурсники розповіли про свої найуспішніші проєкти (зокрема газету «ІрпіньTime»,  літературно-мистецький журнал «Магістраль») й перемоги, презентували (не)стандартний календар (в якому медіажабеня Арсеній знайомить із журналістськими стандартами, креативно ілюструючи кожен з них) й відеолист-настанову першокурсникам і викладачам. 

Директор ННІ гуманітарних наук Євгеній Суліма пригадав свої студентські роки й розповів про відкриття нових освітніх програм в інституті. 

Насамкінець усі охочі залишили свої асоціації з інститутом на різнокольорових долоньках й написали собі листа у майбутнє.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Прогуляємося Ірпенем дистанційно!

  Віртуальна екскурсія містом Ірпінь Ірпінь – українське місто європейського зразка, яке змогло вистояти окупацію російськими солдатами. Хоч на території міста й залишилися частково чи повністю знищені будівлі, але їх потроху лагодять та повертають до початкового стану. Без сумнівів після нашої перемоги місто стане ще кращим та гарнішим ніж було до цього.  Варто відзначити, що до початку повномасштабного вторгнення Ірпінь був відомий своїми мальовничими зеленими парками, сучасною і стильною центральною площею та дуже протяжную набережною. Зараз ми проведемо для читачів віртуальну екскурсію цими (і не тільки) локаціями Ірпеня. Перша зупинка – Парк Незнайка Розпочинаємо ми нашу екскурсію у Парку Незнайка, який колись був відомий під іншою назвою – Парк Перемоги.    На території парку росте багато старих дерев, між якими в'ються вимощені та асфальтові доріжки. Також із цікавинок тут наявний ігровий та спортивний майданчики, декоративний ставок із фонтаном, багато стильн...

Про еволюцію і про позицію

  «Підпільний»  як явище вишуканого  українськогумору     Мовне питання завжди гостро стояло перед українцями. І якщо в житті пересічного громадянина це лише питання, якою мовою просити хліб у магазині, то для публічної людини, що вже зібрала певну аудиторію виступами російською мовою, вибір ускладнюється. «Підпільний стендап», що виник як перша українська стендап-арена як російськомовний «Подпольн ый», всього за рік став українськомовним: кожен автор пише виступи українською, кожен проект «Підпільного» поступово переходить на державну мову, а нові взагалі не мають іншомовного старту. І справа тут не в законах, страху перед штрафами чи примусами, адже основна платформа стендаперів – жива публіка та YouTube . Це свідоме рішення випускати саме українськомовний контент. Думка про це вперше виникла у Сергія Ліпко, стендапера, одного з авторів «Підпільного стендапу» та сценариста «Телебачення Торонто», його підтримав колега по цеху – сценарист «Телебачення Тор...

Тему закрито. Місія виконана

Читаємо фонтан, як відкриту книгу:  слідами наших публікацій, рік четвертий Пані та панове, урочисто повідомляємо: «Фонтан навпроти Університету з’явився». Фонтанно-будівнича епопея розпочалась дуже давно (про це детальніше можна дізнатися у спецвипуску нашої газети за 2018 рік, с.2), тривала довго (спецвипуск за 2019 р., с.2, спецвипуск за 2020 р., с.2). Студенти чекали на свій фонтан, на місця для поцілунків, на місця для відпочинку від важкого освітнього процесу та на фотозону. Але минали дні, ба, роки, ріс бур’ян, з’являлись нові матеріали про «фонтан Шредінгера» для «Ірпінь Time ». Через два роки відбулось неймовірне жовтий екскаватор почав свою роботу (детальніше про кропітку працю екскаватора спецвипуск за 2020 рік). Так на місці фонтану почав з’являтися сквер імені Петра Мельника. Реконструювання скверу на честь одного з найуспішніших і найефективніших ректорів Університету державної фіскальної служби України, ініціював його син, Максим Мельник. Відреставровані лавки,...