Перейти до основного вмісту

Команда: Фантастичні істоти та де їх шукати



Влада Хлюст
Вірить, що фарба для волосся може замінити психотерапевта і у власні сили. Має колоду карт Таро, але використовує їх як закладки для книжок і прикраси для блокноту. Мама, яка нагадає поїсти і взяти з собою теплу кофтинку. Любить все, що відблискує, називає себе феєю, але більше все ж таки сорока. 
Саша Король
Дівчинка з залізобетонною логікою. Не завжди, але спробуйте її в тому переконати. Улюблене слово - затишок. Має незламні нерви і десь 28 годин в кожній добі, постійний графік тому підтвердження. Як справжня зеленоока відьма за основний транспорт тримає мітлу, щоб точно скрізь встигнути. Обожнює каву, осінь,  корицю, червону помаду, котиків і листи від руки, листи не від руки і просто писати. Пише тепло, емоційно і щиро (обіймає так само). Докази у нас в блозі. Ну, чи приїздіть до Ірпеня.
Богдан Криворучко
Творча особистість та справжній гік від тім'я прямо до п'ят. Монтує, знімає, пише, та трошки малює, одним словом – людина-оркестр.

Сніжана Розсудовська
Поєднує розваги й навчання. Читає психологію й прекрасно розуміє настрій людей. Обожнює солодощі й «гостренькі» теми в медіа.
Оксана Галицька 
Любить хороші книги і чорний чай. Пише про те, що хвилює і єдинорогів (ну бо знаєте, єдинороги – це досить таки хвилююча тема). Досі чекає листа із Гоґвортсу.
Антон Криворучко
Художник-самоучка та креативна особа. Дивиться в майбутнє з ентузіазмом та чекає на укус радіоактивного павука.
Даша Сльоза
Закохана в літературу, відкрита до знайомства з людьми, насолоджується кожною секундою свого життя, обожнює подорожувати та мріє побачити весь світ. Впевнена, що її покоління зробить світ краще.
Настя Савілова
Знає алфавіт та наче вміє ним користуватись, можливо тому пішла вчитись на журналістку. Любить монтувати, креативити, працює поки що за їжу але в майбутньому монетизує свої роботи. 

Оля Полторак
Обожнює спонтанні дії, саме спонтанні, а не обдумані. Завдяки ним події стають ще емоційнішими та яскравішимм. 
Комунікабільна та товариська, завжди рада новим знайомствам. 

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Прогуляємося Ірпенем дистанційно!

  Віртуальна екскурсія містом Ірпінь Ірпінь – українське місто європейського зразка, яке змогло вистояти окупацію російськими солдатами. Хоч на території міста й залишилися частково чи повністю знищені будівлі, але їх потроху лагодять та повертають до початкового стану. Без сумнівів після нашої перемоги місто стане ще кращим та гарнішим ніж було до цього.  Варто відзначити, що до початку повномасштабного вторгнення Ірпінь був відомий своїми мальовничими зеленими парками, сучасною і стильною центральною площею та дуже протяжную набережною. Зараз ми проведемо для читачів віртуальну екскурсію цими (і не тільки) локаціями Ірпеня. Перша зупинка – Парк Незнайка Розпочинаємо ми нашу екскурсію у Парку Незнайка, який колись був відомий під іншою назвою – Парк Перемоги.    На території парку росте багато старих дерев, між якими в'ються вимощені та асфальтові доріжки. Також із цікавинок тут наявний ігровий та спортивний майданчики, декоративний ставок із фонтаном, багато стильн...

Про еволюцію і про позицію

  «Підпільний»  як явище вишуканого  українськогумору     Мовне питання завжди гостро стояло перед українцями. І якщо в житті пересічного громадянина це лише питання, якою мовою просити хліб у магазині, то для публічної людини, що вже зібрала певну аудиторію виступами російською мовою, вибір ускладнюється. «Підпільний стендап», що виник як перша українська стендап-арена як російськомовний «Подпольн ый», всього за рік став українськомовним: кожен автор пише виступи українською, кожен проект «Підпільного» поступово переходить на державну мову, а нові взагалі не мають іншомовного старту. І справа тут не в законах, страху перед штрафами чи примусами, адже основна платформа стендаперів – жива публіка та YouTube . Це свідоме рішення випускати саме українськомовний контент. Думка про це вперше виникла у Сергія Ліпко, стендапера, одного з авторів «Підпільного стендапу» та сценариста «Телебачення Торонто», його підтримав колега по цеху – сценарист «Телебачення Тор...

Тему закрито. Місія виконана

Читаємо фонтан, як відкриту книгу:  слідами наших публікацій, рік четвертий Пані та панове, урочисто повідомляємо: «Фонтан навпроти Університету з’явився». Фонтанно-будівнича епопея розпочалась дуже давно (про це детальніше можна дізнатися у спецвипуску нашої газети за 2018 рік, с.2), тривала довго (спецвипуск за 2019 р., с.2, спецвипуск за 2020 р., с.2). Студенти чекали на свій фонтан, на місця для поцілунків, на місця для відпочинку від важкого освітнього процесу та на фотозону. Але минали дні, ба, роки, ріс бур’ян, з’являлись нові матеріали про «фонтан Шредінгера» для «Ірпінь Time ». Через два роки відбулось неймовірне жовтий екскаватор почав свою роботу (детальніше про кропітку працю екскаватора спецвипуск за 2020 рік). Так на місці фонтану почав з’являтися сквер імені Петра Мельника. Реконструювання скверу на честь одного з найуспішніших і найефективніших ректорів Університету державної фіскальної служби України, ініціював його син, Максим Мельник. Відреставровані лавки,...